Milujete čerstvé ovoce a zeleninu v té nejvyšší dostupné kvalitě? Nabízíme vám naše bedýnky. A proč si bedýnku objednat právě u nás? Ovoci i zelenině se s láskou věnujeme už víc než 20 let. Díky našim zkušenostem a kvalitním dodavatelům jsme vám schopni zajistit vždy jen to nejlepší.

Bedýnky jsou plné čerstvého ovoce a zeleniny v nejlepší kvalitě s přihlédnutím k aktuální sezónnosti.
Obsah bedýnek se pravidelně obměňuje vždy první týden v měsíci, aktuální složení dobrot v bedýnce najdete níže.
Obsah bedýnek se nedá změnit, nabízíme vám však možnost doplnit sortiment bedýnky osobním výběrem u nás na firmě.

Jak to funguje? Máte dvě možnosti

1. Bedýnku si odebrat u nás. Objednávku můžete udělat zde na této stránce každý týden do středy 12:00. Bedýnka je poté aranžována a připravena k osobnímu odběru v pátek od 8:00 – 14:00 na expedici firmy MK Fruit, s.r.o., Žerotínova 87, Šumperk. Zde je pro vás vždy k dispozici ochotný a zaškolený personál, který vám rád pomůže s případným dalším nákupem. Cena bedýnky je v tomto případě 270 Kč. Platba je možná hotově i pomocí platební karty.

2. Bedýnku si nechat doručit. Pro zákazníky ze Šumperka, Zábřehu a Mohelnice nově nabízíme i možnost dopravy. Pokud bude vaše doručovací adresa v těchto třech městech, bedýnku rádi doručíme až k vám domů. Opět platí, že objednávky uskutečněné do středy 12:00 rozvážíme v pátek od 7:00 do 15.00. Cena bedýnky je v tomto případě 320 Kč. Náš řidič vás bude předem kontaktovat a upřesní čas doručení. Platba je při dovozu bedýnky možná pouze hotově.

V měsíci listopadu najdete v našich bedýnkách tyto čerstvé dobroty: brambory, brokolice, červená cibule, červená řepa, dýně Hokaido, kiwi, mandarinka, paprika červená, pomelo, pomeranč, pórek, rajče, ředkvička, vakuovaný salát MK Coleslaw neochucený. Přejeme dobrou chuť. 🙂

Bedýnka k odběru

Aktuální obsah bedýnky k odběru 11/2020: brambory, brokolice, červená cibule, červená řepa, dýně Hokaido, kiwi, mandarinka, paprika červená, pomelo, pomeranč, pórek, rajče, ředkvička, vakuovaný salát MK Coleslaw neochucený.

 

Bedýnka k odběru
270.00 Kč
Bedýnka s dovozem

Aktuální obsah bedýnky pro rozvoz 11/2020: brambory, brokolice, červená cibule, červená řepa, dýně Hokaido, kiwi, mandarinka, paprika červená, pomelo, pomeranč, pórek, rajče, ředkvička, vakuovaný salát MK Coleslaw neochucený.

 

Bedýnka s dovozem
320.00 Kč
Původ
Vybíráme pro Vás vždy to nejlepší. Naše ovoce a zelenina pochází z nejkvalitnějších zdrojů domácích i zahraničních pěstitelů, které máme prověřené již 20 let. Snažíme se podporovat domácí zemědělství, takže upřednostňujeme právě dostupné české plodiny.

Dárkový koš

Hledáte vhodný dárek, kterým potěšíte přátelé, rodinu nebo obchodní partnery?
Nabízíme vám dárkový koš plný čerstvého ovoce.
Dárkový koš obsahuje ananas, citrusy, jablka a hrušky, banány, hroznové víno, další sezonní plodiny a některé druhy vybraných exotů.
Je možné objednat také ovocnou síťku.

Jak to funguje?

Objednat si můžete na našich webových stránkách www.mkfruit.cz/bedynky případně na tel.č. +420 739 385 271. Následně Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na složení a do jaké ceny můžeme zasahovat. Vyhotovenou objednávku si budete moci vyzvednout na expedici firmy MK Fruit, s.r.o. dle smluveného termínu.

[recaptcha]

[wpgdprc "By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website."]

Máte dotazy?

Na vaše jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na tel. č .: +420 739 385 271. Případně můžete využít e-mailovou adresu: bedynky@mkfruit.cz, nebo níže uvedený kontaktní formulář.

[recaptcha]

[wpgdprc "By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website."]