Naše společnost MK Fruit, s.r.o. se věnuje prodeji ovoce a zeleniny již více než dvacet let. Díky osvědčeným dodavatelům, kteří jsou našimi dlouholetými partnery, zázemí společnosti, které nám umožňuje o sortiment řádně pečovat, a zkušeným zaměstnancům, kteří ovoci a zelenině skutečně rozumí, vám můžeme zaručit dlouhodobé dodávky kvalitního ovoce a zeleniny i související servis v rámci projektu “Ovoce a zelenina do škol”. Sázíme na sezónní produkty, preferujeme české pěstitele a vybíráme tak, že ovoce či zeleninu nejprve sami ochutnáme a poté je teprve balíme a posíláme k vám. Díky chlazeným skladům, dopravním prostředkům a sofistikované logistice jsme schopni dodat až přímo do tříd kvalitní produkci z českých sadů a zahrad.
Zakládáme si na osobním přístupu. Vždy je na telefonu ochotný zaměstnanec naší společnosti, kterého znáte, a který je připraven reagovat na vaše přání a dotazy. Přizpůsobíme se vašim požadavkům na datum i hodinu dodání. Naši řidiči jsou spolehliví a přesní. Ovoce a zeleninu balíme do sáčků pro každého žáka zvlášť, bedýnky s ovocem a zeleninou připravujeme pro každou třídu odděleně a jsme připraveni je dopravit až ke dveřím tříd.

Kreativita je nám vlastní. Budete překvapeni. Vitamínové dny, degustační bedýnky, pracovní sešity s informacemi o ovoci a zelenině, pracovní sešity, které oživí výuku, sponzorská pomoc při vašich akcích… To vše pro vás radi zajistíme.
Ceníme si dlouhodobé spolupráce. Se stovkami škol spolupracujeme po mnoho let nebo celou dobu trvání projektu “Ovoce a zelenina do škol”. Toho jsme dosáhli právě díky tomu, že jsou s námi školy spokojeny. Na požádání vám předáme kontakt na ředitele škol, se kterými spolupracujeme. Sami si u nich můžete ověřit, co pro ně děláme, jsme schopni zajistit, a jak jsou s našimi službami spokojeni.
V projektu “Ovoce a zelenina do škol” spolupracujeme s prestižními partnery a značkami, jako jsou Rauch, Ovocňák a Tescoma . Díky jejich spolupráci a partnerství vám můžeme nabídnout jejich produkty a podporu v průběhu školního roku při vašich aktivitách. Spolupráci rádi zprostředkujeme, obraťte se na nás.

 

 

390
škol se už s námi zapojilo do projektu
89404
dětí již ochutnalo naše ovoce a zeleninu
jsme 4. v ČR
poskytovatel tohoto programu a to i díky vám
O projektu „Ovoce a zelenina do škol“
Od školního roku 2017/2018 se projekt „Ovoce a zelenina do škol“ řídí nářízením vlády č.74/2017 ze dne 8. března 2017. Týká se všech žáků základních škol, tedy prvního i druhého stupně vč. přípravných tříd a dále škol speciálních. Díky tomuto projektu Vám naše firma může nabídnout:

  • Zdarma ovoce a zeleninu pro žáky I. a II. stupně, tedy tříd 1. – 9. plus přípravné třídy
  • Zdarma doprovodný program pro projekt „Ovoce a zelenina do škol“
Kontakt na tým projektu Ovoce a zelenina do škol:

Pavla Kubová
Tel: 734 265 149
Email: ovocedoskol(@)mkfruit.cz

Hana Pospíšilová
Tel: 739 385 271
Email: ovocedoskol(@)mkfruit.cz

Oficiální stránky evropského projektu Ovoce a zelenina do škol: www.ovocedoskol.szif.cz
Plakát k projektu ke stažení: ZDE
Závěrečná zpráva projektu ovoce do škol
Přečtěte si závěrečnou zprávu ze Základní školy v Bruntále. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další školní rok. V případě, že se chcete přidat k nám, neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás zde

[recaptcha]

[wpgdprc "By using this form you agree with the storage and handling of your data by this website."]

[/su_column]