Společnost MK Fruit, s.r.o. se věnuje prodeji ovoce a zeleniny již více než dvacet let. Díky vyzkoušeným dodavatelům, kteří nám vycházejí vstříc, zázemí společnosti, které nám umožňuje o sortiment řádně pečovat a zkušeným zaměstnancům, kteří ovoci a zelenině skutečně rozumí Vám můžeme zaručit dlouhodobé dodávky kvalitního ovoce a zeleniny za příznivé ceny i související servis.
Nabízíme své služby těm, kdo se nespokojí s náhodným jednorázovým výhodným nákupem hezkých brambor u cesty, ale těm kteří vyžadují dlouhodobou kvalitu, široký sortiment ať už pro prodej či gastronomii a jsou nároční na své dodavatele.
Logistiku spojenou s prodejem ovoce a zeleniny provozujeme již řadu let. Za tu dobu se nám podařilo zkrátit cestu zboží k vám na nezbytné minimum. Izolovaná a chlazená auta zajistí aby se ovoci či zelenině dostalo ochrany, kterou potřebuje, aby vypadala čerstvě a čerstvou i vydržela do doby jejího prodeje či přípravy.
Jsme jedním z pěti největších dodavatelů ovoce a zeleniny v rámci evropského programu „Ovoce a zelenina do škol“, počet zásobovaných škol neustále navyšujeme a jejich spokojenost je naší vizitkou. Na kreativitu s jakou se programu dokážeme věnovat jsme pyšní. Partnery v programu jsou nám společnosti Tescoma, Rauch či Centropen.
Ušetřit váš čas či náklady na pracovní sílu můžete s naším „Gastroprogramem“. Ten zajišťujeme společně se společností Fruit servis, s.r.o., která má statut chráněné dílny. V ní nachází uplatnění zaměstnanci se sníženou zdravotní schopností. V souvislosti s tím Vám můžeme poskytnout „Náhradní plnění“.
Pro přihlášení se do sekce pro partnery musíte mít udělen přístup o který si můžete požádat e-mailem: spicka@mkfruit.cz.

Přihlášení